How in the world is it possible to make quick headway with only 50 minutes a week with T? I would love 150 minutes (3x per week) at least but that would cost me $920.00 per month. My goodness!!! O.k., 2x per week then - $640.00 = YIKE! Not possible... Already I pay $320.00 per month and T is worth it, no doubt, but how can I afford this for much longer?
I need to ask T how to speed up the process. Maybe specific homework like so many of you have.
|