View Single Post
 
Old Jan 29, 2017, 07:16 PM
SoConfused623 SoConfused623 is offline
Veteran Member
 
Member Since: Dec 2015
Location: Northeast USA
Posts: 596
They are $5 a box where I live! I bought one obligatory box which I'll put out in the lunch room at work for others to eat. I haven't eaten desserts, candy, ice cream or breakfast pastries for more than a year now and don't plan on starting any time soon although I used to love the thin mints!
Thanks for this!
atisketatasket