Food prices are crazy right now. I was looking at a single serve thing for $6 or something I could buy in bulk for $2 that will last me weeks.
I'm not sure though if this is heading into restriction. But food is expensive especially the kind I had been eating for my GI stuff. So I need to figure out other options.
__________________
"Good morning starshine.... the earth says hello"- Willy Wonka
|