Quote:
Originally Posted by Moose72
They were on sale, 2 for $8 I think. Kind of expensive as there are only 4 in a package. But they meant to be treats so I’ll give them sparingly.
|
My mom gets big jars from Chewy, I don’t think they’re that expensive in bulk like that.
__________________
"I don't know what I'm looking for."
"Why not?"
"Because...because...I think it might be because if I knew I wouldn't be able to look for them."
"What, are you crazy?"
"It's a possibility I haven't ruled out yet,"
|